De Fans

De Fans2019-04-18T18:16:45+01:00

Hieronder een lijst met onze trouwe fans. Dit zijn bedrijven en instellingen die met hart en ziel bijdragen aan het concept van de Westfriese Tafel.

Naam bedrijf Product Adres Plaats Website
Schapenstreek zuivel van biologische schapenmelk, ijs De Gouw 57a Lutjebroek www.schapenstreek.nl
Klaver Kaas kaas Langereis 6 Winkel www.klaverkaas.nl
Wijngaard Noordland wijnen Korenmolen 22 Noord-Scharwoude www.wijngaardnoordland.nl
Bakkums Boetje groene asperges, koolsoorten, aardappelen, pioenrozen Middenweg 452 Heerhugowaard www.bakkumsboetje.nl
Proevkantoor groenten en fruit P.J. Jongstraat 62a Grootebroek www.proevkantoor.nl
Opperdoezer Ronde opperdoezer ronde (aardappel) Noorderpad 41 Opperdoes www.opperdoezerronde.nl
C Bakker Flowers and Vegetables bloemkool (wit,groen, paars) romanesco, spitskool, groene kool, irissen, tulpen De Ruil 1 Wervershoof www.c-bakker.com
Koolen Champignons paddenstoelen Wierweg 3 Slootdorp www.koolen-champignons.nl
Greenery opperdoezer ronde, bloemkool, broccoli, witte kool, spitskool, rode kool, kroten, boerenkool, uien, knolselderij, koolraap, winterpeen, waspeen, groene savooiekool, gele bieten, gele, paarse peen Postbus 14 Wervershoof
Buysman Kruiden kruiden Kadijkweg 41 Andijk www.buysmankruiden.nl
Biesheuvel Knoflook knoflookproducten Westerterpweg 35 Slootdorp www.biesheuvelknoflook.nl
Onno Kokmeijer sterrenkok en initiatiefnemer van de Westfriese Tafel www.okqlinaire.nl
Het Keetje Fruit en streekproducten Kadijkweg 65a Lutjebroek www.hetkeetje.nl
Zalmrokerij Smoking zalm en andere gerookte produkten Zoutketen 10 Enkhuizen www.zalmrokerijsmoking.nl
Bierbrouwerij Radboud bieren Gedempt Achterom 4 Medemblik www.stadsbrouwerijradboud.nl
Bakkerij Raat brood, banket Nieuwstraat 84 Medemblik www.bakkerijraat.nl
Kaan Koffie koffie
MPJ Bus patataardappelen en kip Oudelanderweg 44 Middenmeer
Evlac pindakaas, notenkaas, cashewkaas, zonnekaas, jam, courgette/komkommer op zuur Westerbuurt 9 Venhuizen www.evlac.nl
Pure Wagyu vlees
PC Reclame reclamemateriaal, You Medemblik Breek 14 Medemblik www.pcreclame.nl
Duco de Vries fotograaf Zeugweg 14 Wieringerwerf www.ducodevries.com
NH Catering cateraar Ambachtsweg 10 Oosthuizen www.nh-catering.nl
Siem Hemmes bessen Stoomweg 12a Breezand hemmesbessen.nl
Tocat cateraar Koggenweg 69 Hem www.tocat.nl