De Partners

De Partners2020-09-22T12:26:24+02:00

Hieronder een lijst met onze trouwe partners. Dit zijn bedrijven en instellingen die met hart en ziel bijdragen aan het concept van de Westfriese Tafel.

Partner

Bakkerij Raat: Raatbrood en -banket www.bakkerijraat.nl
Bakkums Boetje: Groene asperges, koolsoorten, aardappelen, groenten, pioenrozen, tulpen, etc. www.bakkumsboetje.nl
Biesheuvel Knoflook: Knoflook producten www.biesheuvelknoflook.nl
Buysman Kruiden: Verse kruiden www.buysmankruiden.nl
C. Bakker Flowers and Vegetables: Tulpen, Bloemkool, Irissen, Pioenen en Zaadteelt www.c-bakker.com
Evlac: Pindakaas, Jam, Op Zuur www.evlac.nl
Greenery: Bloemkool, Broccoli, sluitkool soorten, etc. www.west-fresh.nl
Klaver Kaas: Kaas van eigen koeien en geiten, schapenkaas www.klaverkaas.nl
Koolen Champignons: Paddestoelen  www.koolen-champignons.com
MPJ Bus: Kip en Patataardappelen
NH-Catering & Events: Catering verzorgen en afleveren, regionaal en seizoensgericht www.nh-catering.nl
Opperdoezer Ronde: Opperdoezer Ronde www.opperdoezerronde.nl
ProeVkantoor: ProeVpakketten met groenten en fruit (voor ondernemers en consumenten) www.proevkantoor.nl

Vrienden

Hemmes Bessen:Blauwe bessen, wijn, jam en sap & witlof
Wijngaard Noordland: Wijnen

Founders

PC Reclame: Reclamebureau en creatieve meedenkers (You Medemblik) www.pcreclame.nl
Duco de Vries: Portretfotograaf www.ducodevries.com
Onno Kokmeijer: Twee Michelinsterren chef www.cielbleu.nl