De Partners

De Partners2020-07-09T09:53:10+02:00

Hieronder een lijst met onze trouwe partners. Dit zijn bedrijven en instellingen die met hart en ziel bijdragen aan het concept van de Westfriese Tafel.

Partner Westfries streekproduct Adres Plaats Website
Bakkerij Raat Raatbrood en -banket Nieuwstraat 84 Medemblik www.bakkerijraat.nl
Bakkums Boetje Groene asperges, koolsoorten, aardappelen, groenten, pioenrozen, tulpen, etc. Middenweg 452 Heerhugowaard www.bakkumsboetje.nl
Biesheuvel Knoflook Knoflook producten Westerterpweg 35 Slootdorp www.biesheuvelknoflook.nl
Buysman Kruiden Verse kruiden Kadijkweg 41 Andijk www.buysmankruiden.nl
C. Bakker Flowers and Vegetables Tulpen, Bloemkool, Irissen, Pioenen en Zaadteelt De Ruil 1 Wervershoof www.c-bakker.com
Evlac Pindakaas, Jam, Op Zuur Westerbuurt 9 Venhuizen www.evlac.nl
Greenery Bloemkool, Broccoli, sluitkool soorten, etc. Postbus 14 Wervershoof www.west-fresh.nl
Klaver Kaas Kaas van eigen koeien en geiten, schapenkaas Langereis 6 Winkel www.klaverkaas.nl
Koolen Champignons Paddestoelen Wierweg 3 Slootdorp www.koolen-champignons.com
MPJ Bus Kip en Patataardappelen Oudelanderweg 44 Middenmeer
NH-Catering & Events Catering verzorgen en afleveren, regionaal en seizoensgericht Ambachtsstraat 10 Oosthuizen www.nh-catering.nl
Opperdoezer Ronde Opperdoezer Ronde Noorderpad 41 Opperdoes www.opperdoezerronde.nl
ProeVkantoor ProeVpakketten met groenten en fruit (voor ondernemers en consumenten) P.J. Jongstraat 62a Lutjebroek www.proevkantoor.nl
Vrienden
Hemmes Bessen Blauwe bessen: wijn, jam en sap & witlof Stoomweg 12a Breezand
Wijngaard Noordland Wijnen Korenmolen 22 Noord-Scharwoude
 
Founders
PC Reclame Reclamebureau en creatieve meedenkers (You Medemblik) Breek 14 Medemblik www.pcreclame.nl
Duco de Vries Portretfotograaf Zeugweg 14 Wieringerwerf www.ducodevries.com
Onno Kokmeijer Twee Michelinsterren chef Wisselweg 33 Almere www.cielbleu.nl